Home
Nasza uczennica na Mistrzostwach Europy w karate! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin
czwartek, 06 listopada 2014 16:07

iksZ dumą możemy poinformować, że Joanna Rutkowska, uczennica III klasy naszego gimnazjum została brązową medalistką Mistrzostw Europy federacji IMAF. Zawody odbyły się w dn. 18 - 19 października 2014 r w Nowem. Serdecznie gratulujemy zdobytego medalu. Jednocześnie informujemy, że treningi karate w naszej szkole odbywają się 3 razy w tygodniu w dwóch sekcjach. Serdecznie zapraszamy! O sukcesie Joasi w więcej.

Joanna startowała w dwóch konkurencjach. Brązowy medal zdobyła w kategorii kadet do 60 kg semi-kontact (walka bezpośrednia). Startowała także w kumite, gdzie zajęła 4 miejsce. Jej trenerem jest Bartłomiej Karski (3 dan karate-do shotokan). Treningi sekcji odbywają się w sali MZS w Radziejowie w poniedziałki i środy w godzinach 16:30 - 17:30. Ciągle trwa nabór, podobnie jak do sekcji sobotniej (godz. 14:00 - 15:00) w odmianie karate Oyama, której instruktorem jest Janusz Brodacki (4 dan). O zawodach więcej można przeczytać tutaj.

Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla Joanny. Mamy nadzieję, że jej sukces zachęci innych do aktywności fizycznej!