L.p. |
Uroczystości |
Termin |
Odpowiedzialni |
1. |
Uroczyste rozpoczęcie
roku szkolnego 2012/2013
|
3 września |
Samorządy Uczniowskie
Poczty Sztandarowe
|
|
Akcja "Sprzątanie Świata" |
14 września |
Samorządy Uczniowskie |
2. |
Wybory do Samorządu Uczniowskiego |
wrzesień |
Samorządy Uczniowskie |
3. |
Dzień Edukacji Narodowej |
12 października |
Klasa IV b i V a
p. Sławomira Bykowska
p. Grażyna Trzmielewska
p. Paweł Centkowski
|
4. |
Dzień Patrona Szkoły
Franciszka Becińskiego
|
19 października |
Klasa II a i II c
p. Elżbieta Derucka
p. Teodor Bykowski
|
5. |
Narodowe Święto Niepodległości -
apel dla klas I - VI
|
9 listopada |
p. Grzegorz Florkowski
p. Paweł Centkowski
|
6. |
Ślubowanie klas I w PSP nr 1 |
9 listopada |
Wychowawcy klas I
Dyrekcja Szkoły
Samorząd Uczniowski
|
7. |
Wieczór Andrzejkowy - ogólna dyskotek |
listopad |
Samorządy Uczniowskie
Klasa IV a
p. Mariusz Bogacz
|
8. |
Wigilia |
grudzień |
p. Maria Kubiak
p. Anna Opasik-Urbańska
p. Anna Szyjakowska
p. Krzysztof Marcyjaniak
p. Małgorzata Klawińska
|
9. |
XXI Finała Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy |
styczeń |
Samorządy Uczniowskie |
10. |
"Walentynki" |
14 lutego |
Samorządy Uczniowskie |
11. |
Dzień Patrona Szkoły - apel dla klas I-VI, rozgrywki sportowe w PSP nr 1 |
19 lutego |
Klasa IV c
p. Małgorzata Klawińska
Samorząd Uczniowski
|
12. |
Dzień Kobiet |
8 marca |
Klasa V c
p. Grażyna Szyper
p. Paweł Centkowski
|
13. |
Dzień Wiosny |
21 marca |
Samorząd Uczniowski |
14. |
Dzień Ziemi w PG nr 1 |
kwiecień |
p. Elżbieta Derucka
p. Danuta Magier
|
15. |
Święto Narodowe 3 maja |
30 kwietnia |
Klasa V b
p. Maria Eznarska
p. Paweł Centkowski
|
16. |
Parada Schumana - festyn z okazji Dnia Dziecka |
3 czerwca |
Samorządy Uczniowskie
p. Liliana Ciesielska-Małecka
p. Maria Eznarska
p. Piotr Zieliński
|
17. |
Dzień Sportu - PG nr 1 |
3 czerwca |
p. Teodor Bykowski
p. Piotr Krupiński
Samorząd Uczniowski
|
18. |
XI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie |
czerwiec |
p. Maria Eznarska
p. Barbara Rolirad
|
19. |
Pożegnanie klas VI |
27 czerwca |
Część oficjalna:
Klasa VI c - p. Mirosława Wesołowska
Część artystyczna:
Klasa VI b - p. Elżbieta Okunowska
Dekoracja sali:
Klasa VI a - p. Liliana Ciesielska-Małecka
|
20. |
Pożegnanie klas III |
27 czerwca |
Część oficjalna:
p. Sylwia Lazar
p. Paweł Centkowski
Część organizacyjna:
p. Grzegorz Florkowski
|
21. |
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 |
28 czerwca |
Samorządy Uczniowskie
Poczty Sztandarowe
|