forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Datek milszy niż kwiatek! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 12 października 2020 14:33

SiepomagaOd początku roku wszystkie imprezy, również apele i uroczystości na terenie MZS w Radziejowie są zawieszone. Sytuacja epidemiczna w całym kraju się zmienia na gorsze i dlatego tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole mają wymiar wirtualny. Dzień 14 października 2020 r. jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych, uczniowie zostają w domach. Podjęta została także decyzja, będaca jednocześnie prośbą do wszystkich uczniów i rodziców, do całej społeczności naszej szkoły: zamiast zakupu kwiatów lub klasowych składek na słodycze, przekażmy wszystkie fundusze na zbiórkę na leczenia naszej uczennicy Weroniki. Akcaj trwa już od weekendu na portalu FB.

Szczegóły: TUTAJ

Więcej…
 
Liga zadaniowa 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 06 października 2020 13:49

LZźnij niż zwykle, gdyż wiosną szkoły pozostawały zamknięte, 26 września 2020 r. odbył się na Wydziale Matematyki i Nauk Informatycznych UMK w Toruniu Finał wojewódzkiego konkursu przedmiotowego Liga Zadaniowa. Konkurs dedykowany jest uczniom klas VI i VII szkoły podstawowej. W finale mieliśmy swoich reprezentantów. Najlepszym w stawce okazał się Wiktor Borczyński, który zdobył maksymalną ilość punktów i uzyskał tytuł laureata oraz zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty z zakresu matematyki. Ten przywilej został mu przyzmnany już w minionym roku, gdyż będąc uczniem klasy VII uzyskał tytuł laureata w Konkursie matematycznym Kuratora Oświaty. W Lidze zadaniowej dobrze zaprezentowały się także Julia Dzierżawska oraz Dominika Kaniewska, które uzyskały tytuł finalisty. Więcej szczegółów, informacje o Lidze i zadania można znaleźć TUTAJ. Opiekunem uczniów jest p. Małgorzata Pacholska

Gratulujemy!

 
NARODOWE CZYTANIE 2020 - "BALLADYNA" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 06 października 2020 13:38

KBalladynaoło teatralne PSP nr 1 pod kierunkiem p. Grażyny Trzmielewskiej od wielu lat promuje czytelnictwo, a jedną z form jest udział w Narodowym Czytaniu. We wrześniu 2020 r. była  to Balladyna Juliusza Słowackiego - wybitnego polskiego romantyka. Opowieść o dwóch siostrach jest lekturą obowiązkową w klasie VII, wymagana na egzaminie ósmoklasisty oraz w dalszej edukacji.

Więcej…
 
X Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 05 października 2020 11:42

TMW piątek, 2.10.2020 r. obchodziliśmy X Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W naszej szkole działania odbywają się w dniu dzisiejszym Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia ?tabliczkowych? zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogą dać przykład dzieciom ? pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia. Na każdym poziomie edukacyjnym odbywają się zajęcia propagujące Królową nauk, także z wykorzystaniem multimediów i aplikacji (np. Kahoot). Koordynatorem akcji w szkole jest p. Małgorzata Pacholska.

 
Olaf w krajowym finale konkursu historycznego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 29 września 2020 15:03

WLosy miniony wtorek (22.09.2020 r.) wyjątkowo we Włocławku i równolegle w 16 województwach odbył się finał ogólnopolski konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". Każdego roku finał odbywał się w Warszawie. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, a zmiany organizacyjne są podyktowane warunkami epidemicznymi. Wśród 5 reprezentantów naszego województwa w finale ogólnopolskim znalazł się uczeń naszej szkoły Olaf Braszkiewicz. Zakwalifikował się do finału jeszcze jako uczeń klasy 7, więc w tym roku będzie miał możliwość startu w kolejnej edycji konkursu. Ogłoszenie wyników i gala w Warszawie odbędzie się w dniach 7-8 października 2020 r. Opiekunem ucznia jest p. Maria Eznarska. Oficjalna witryna konkursu dostępna TUTAJ.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 193

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012